Dla kogo LikePlus?

  • Administratorów społeczności
  • Agencji
    marketingowych
  • Menadżerów
    i pracowników PR
  • Webmasterów

SEO i pozycjonowanie

Zamierzone cele

Pozycjonowanie firmy w narzędziu Google Maps. Tak, od teraz jest to możliwe! Zyskaj mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat swojej firmy bezpośrednio od zweryfikowanych użytkowników kont Google. Doskonale wiemy iż zależy Państwu na wysokiej pozycji swojej działalności w rankingu wyszukiwarki Google dla fraz lokalnych. Dlatego system LikePlus wychodzi Państwu naprzeciw i udostępnia bezpośrednie narzędzie jakim jest pozycjonowanie w Google Maps. W ciągu kilku chwil mają Państwo możliwość utworzenia kampanii a następnie uzyskania pozytywnych opinii. Ranking pozycji w Google Maps ustalany jest na podstawie posiadanych liczby opinii oraz jej ocenie. Kiedy utworzą Państwo swoją wizytówkę, od momentu zweryfikowania poprawności danych do wyższej pozycji wystarczy tylko kilka dni.

Wskazówka: Narzędzie utworzone zostało również dla firm profesjonalnie zajmujących się pozycjonowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opisami oraz instrukcjami. Czas na przyswojenie przez Państwa informacji nie przekroczy pięciu minut a wiedza ta oraz jej wykorzystanie może znacząco zaowocować w przyszłości.

Rozpoczęcie

Przed podjęciem pozycjonowania w Google Maps, muszą utworzyć Państwo miejsce w Mapach Google. Firma weryfikuje każdy z dodanych adresów przez przesłanie na adres siedziby kopertę z numerem PIN. Proces od utworzenia nowego miejsca do otrzymania PINu wynosi od 14 do 21 dni. Alternatywą opcją jest dostępna weryfikacja telefoniczna. Gdy mają Państwo dodane miejsce w wyszukiwarce, mogą Państwo bez żadnego dodatkowego problemu rozpocząć promocję w Mapach Google.

Krok pierwszy: utworzenie zadania.

Jeżeli chcą Państwo utworzyć nowe zadanie pozycjonowania w Google Maps, prosimy o zalogowanie się do systemu LikePlus a następnie wybranie z sekcji Zadania opcji: Dodaj zadanie. Bezpośrednio w ustawieniach zadania mają Państwo do wyboru szereg opcji, który znacząco ułatwi porozumienie z wykonującym zadanie Użytkownikiem. Prosimy również pamiętać aby w typie zadania, wybrać opcję: Google Maps. W opisie zadania mogą Państwo doprecyzować swoje oczekiwania tak jak: liczba znaków opisu czy precyzyjne i konkretne słowa. W tym polu proponujemy również zawrzeć krótki opis swojej firmy, oczywiście w pozytywnym świetle, tak aby tworzone opinię były w stu procentach rzeczywiste.

Krok drugi: przekazanie punktów dla zadania.

Podczas utworzenia zadania, pobierana jest z Państwa konta ustalona liczba punktów. W przypadku niewykorzystania wszystkich punktów, po zakończeniu kampanii zadaniowej są one zwracane na Państwa konto w serwisie. Za wykonanie zadania Użytkownicy będą otrzymywać wcześniej ustalone przez Państwa punkty. Poprzez całkowitą obserwacje zadania mają Państwo 100% pewności, że punkty zostaną przydzielone tylko osobom, które należycie wykonały zadanie.

Krok trzeci: weryfikacja zadania.

Po przeczytaniu stworzonej przez Użytkownika LikePlus opinii, mają Państwo możliwość jej zaakceptowania przez co będzie ona dostępna publicznie w wyszukiwarce. Wszystkie opinię znajdować się będą bezpośrednio na Państwa koncie w Google. Jeżeli Państwa wytyczne zadania zostały spełnione, są Państwo zobligowani do przyznania wykonywującemu nagrody w postaci wcześniej ustalonej liczby punktów. Wskazówka: Niewywiązanie się z obiecanej nagrody, będzie skutkowało możliwością wystawienia negatywnej opinii przez wykonywującego zadanie Użytkownika co niestety przekłada się na niechęć podejmowania z Państwem współpracy w przyszłości.

Case Study

W ciągu 10 dni Pani Mariola otrzymała ponad 60 pozytywnych opinii na temat jej restauracji. Z ósmej pozycji pod względem lokalnych gastronomii, awansowała na pierwsze.

Koszt całkowity przeprowadzonego badania: 13.500 punktów = 180 PLN.
Koszt jednostkowy badania: 75 punktów = 0,75 PLN.
Otrzymany efekt: 240 opinii.
Czas przeprowadzanego badania: 7dni.

Aktualności

2
lut

NOWE FUNKCJE DLA GOOGLE+

Dodaliśmy nowe funkcje dla Google+
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2383

17
sty

DODANIE OBSŁUGI TWITTERA

Dodaliśmy pełną obsługę serwisu Twitter.
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2381

partners