Dla kogo LikePlus?

  • Administratorów społeczności
  • Agencji
    marketingowych
  • Menadżerów
    i pracowników PR
  • Webmasterów

Opinie sponsorowane

Zamierzone cele

Prowadzą Państwo sklep Internetowy lub bezpośrednią sprzedaż w serwisie Allegro? Już teraz mają Państwo możliwość zbudowania potężnego zaufania wokół swoich klientów. Jeżeli są Państwo obecnymi handlarzami, doskonale wiedzą Państwo co to porównywarka cen taka jak: ceneo.pl, nokaut.pl czy skapiec.pl oraz w jaki sposób promowane są najlepsze oferty. Topowe firmy posiadają od 5 aż do 20 tysięcy opinii oscylujących w granicach pięciu gwiazdek. Od tego zależy wysokość w rankingu co następnie przekłada się na ilość sprzedanego towaru. Dzięki utworzonej przez system LikePlus opcji Opinii sponsorowanych, nawet przy niskim budżecie mają Państwo możliwość zbudowania gigantycznego szacunku Użytkowników do Państwa firmy.

Krok pierwszy: utworzenie zadania.

W początkowej fazie prosimy o zalogowanie się do systemu LikePlus a następnie wybranie z sekcji Zadania opcji: Dodaj zadanie. Bezpośrednio w ustawieniach zadania mają Państwo do wyboru szereg opcji, który znacząco ułatwi porozumienie z wykonującym zadanie Użytkownikiem. Prosimy również pamiętać aby w typie zadania, wybrać opcję: Opinie sponsorowane. W opisie zadania mogą Państwo doprecyzować swoje oczekiwania tak jak: liczba znaków opisu, dokładna ocena produktu. W tym polu proponujemy również zawrzeć krótki opis swojej firmy, oczywiście w pozytywnym świetle, tak aby tworzone opinię były w stu procentach rzeczywiste. Dodatkowo mogą Państwo opisać szczegółowe teksty, które koniecznie muszą zostać umieszczone w każdej z opinii tak jak: szybka wysyłka, precyzyjny kontakt,

Krok drugi: przekazanie punktów dla zadania.

Podczas utworzenia zadania, pobierana jest z Państwa konta ustalona liczba punktów. W przypadku niewykorzystania wszystkich punktów, po zakończeniu kampanii zadaniowej są one zwracane na Państwa konto w serwisie. Za wykonanie zadania Użytkownicy będą otrzymywać wcześniej ustalone przez Państwa punkty. Poprzez całkowitą obserwacje zadania mają Państwo 100% pewności, że punkty zostaną przydzielone tylko osobom, które należycie wykonały zadanie.

Krok trzeci: weryfikacja zadania.

Po wykonaniu przez Użytkownika zadania w postaci dodania opinii oraz oddania pozytywnej noty w systemie punktowym, wykonawca ma za zadanie skontaktowanie się z Państwem oraz przekazanie informacji w którym miejscu została ona dodana. Jeżeli Państwa wytyczne zadania zostały spełnione, są Państwo zobligowani do przyznania wykonywującemu nagrody w postaci wcześniej ustalonej liczby punktów. Wskazówka: Niewywiązanie się z obiecanej nagrody, będzie skutkowało możliwością wystawienia negatywnej opinii przez wykonywującego zadanie Użytkownika co niestety przekłada się na niechęć podejmowania z Państwem współpracy w przyszłości.

Case Study

Firma Argon sp. j. zleciła serwisowi LikePlus zdobycie 1000 pozytywnych opinii w serwisie Ceneo.pl. Po 36 dniach kampania była gotowa. Koszt całkowity przeprowadzonego badania: 13.500 punktów = 180 PLN. Koszt jednostkowy badania: 75 punktów = 0,75 PLN. Otrzymany efekt: 240 opinii. Czas przeprowadzanego badania: 7dni.

Aktualności

2
lut

NOWE FUNKCJE DLA GOOGLE+

Dodaliśmy nowe funkcje dla Google+
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2383

17
sty

DODANIE OBSŁUGI TWITTERA

Dodaliśmy pełną obsługę serwisu Twitter.
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2381

partners