Dla kogo LikePlus?

  • Administratorów społeczności
  • Agencji
    marketingowych
  • Menadżerów
    i pracowników PR
  • Webmasterów

O systemie LikePlus

Darmowe pozyskiwanie fanów Facebook, Google+, Youtube, Instagram oraz Twitter

Podstawowe informacje
Za pomocą systemu LikePlus całkowicie za darmo lub bardzo niskim kosztem:
- bez zaawansowanej wiedzy pozycjonerskiej,
- bez dodatkowego wysiłku,
- bez inwestowania wysokich kosztów,
mają Państwo możliwość zdobycia klientów, którzy są jak najbardziej zainteresowani Państwa usługami. Dodatkowo w przypadku posiadania strony Internetowej zyskują Państwo większą liczbę odwiedzających co przekłada się na wyższą pozycję w rankingu Google.

Dlaczego działa to w ten sposób?
Każdy dodatkowy Fan na Państwa FanPage’u jak i każdy dodatkowy Plus na Państwa koncie w Google+ wznosi promowaną stronę w górę. Dzięki czemu Użytkownik wpisując daną frazę w wyszukiwarkę, ma możliwość skorzystania z Państwa usług a nie usług konkurencji.
Jednak system LikePlus to nie jedynie zdobywanie fanów w serwisie Facebook oraz zdobywanie plusów w serwisie Google. Posiadamy szereg innych funkcji a mianowicie możliwość zlecenia „Zadania” (więcej informacji znajduję się poniżej) oraz zdobywania fanów dla takich serwisów jak Youtube, Instagram oraz Twitter

Zdobywanie punktów

Istnieją dwie formy zdobywania punktów w naszym serwisie: całkowicie darmowa oraz płatna.

DARMOWA:
Jeżeli chcą Państwo zdobywać punkty za darmo, prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie a następnie przejść do zakładki: PUNKTY i z selekcji wybrać opcje „Zdobywaj punkty”. Na stronie ukażą się Państwu strony, dzięki którym zdobędą Państwo dodatkowe punkty. Przy kampaniach promocyjnych otrzymują Państwo podwójną liczbę punktów kampanii standardowej. Nie jest to jednak jedyna forma zdobywania darmowych punktów w naszym systemie. Prosimy zatem o przejście do zakładki: ZADANIA a następnie o wybranie z selekcji „Dostępne zadania”. W ten sposób wybierają Państwo interesujące zadanie a po jego wykonaniu otrzymują darmowe punkty.

PŁATNA:
Dla klientów, którzy od razu chcą rozpocząć promowanie swoich usług oraz ceniących sobie czas przygotowaliśmy w promocyjnych cenach możliwość zakupu punktów.
W tym celu prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie a następnie o przejście do zakładki: PUNKTY i z selekcji prosimy o wybranie opcji „Kup punkty”.
Ceny zakupu kształtują się już od 10zł netto za 1000 punktów. Im większy wybiorą Państwo pakiet, tym taniej otrzymają Państwo większą liczbę punktów.
Zapraszamy do zapoznania się ze stworzonymi przez nas pakietami.

Zdobywanie fanów

Proces zdobywania fanów w serwisie LikePlus prezentuje poniższa infografika.

1) Kasia i Tomek mają swoje strony internetowe, które chcą pokazać innym internautom.

2) Kasia i Tomek wprowadzają swoje strony do systemu LikePlus, dzięki czemu Kasia może zobaczyć stronę Tomka, a Tomek stronę Kasi

3) Jeżeli Kasi spodoba się strona Tomka, może kliknąć Lubię To i zostać fanem strony Tomka! Tomek również może zostać fanem strony Kasi

4) Kasia ma nowego fana i Tomek ma nową fankę dla swojej strony, dzięki serwisowi LikePlus!

A jak to wygląda w praktyce?

Aby rozpocząć pozyskiwanie fanów dla Państwa FanPage’u, prosimy o zalogowanie się do konta w naszym serwisie a następnie o przejście do zakładki: MOJE STRONY i z selekcji wybrać opcję „Dodaj stronę”.
W dostępnym formularzu mają Państwo możliwość konfiguracji takiej jak: nazwa strony, typ (prosimy o wybór Facebook), adres Państwa FanPage’u, wybór promocji oraz ilość punktów przeznaczonych na promocję.
Uwaga! Wprowadziliśmy zupełnie nową opcję a mianowicie targetowanie Użytkowników. Od teraz mają Państwo możliwość wyboru kategorii Państwa działalności.
Jeżeli posiadają Państwo zbyt małą ilość punktów przeznaczoną na promocję, zapraszamy do zakładki: PUNKTY a następnie „Kup punkty”.

Zdobywanie plusów w Google+

Aby rozpocząć pozyskiwanie plusów dla Państwa konta w serwisie Google+, prosimy o zalogowanie się do konta w naszym serwisie a następnie o przejście do zakładki: MOJE STRONY i z selekcji wybrać opcję „Dodaj stronę”.
W dostępnym formularzu mają Państwo możliwość konfiguracji takiej jak: nazwa strony, typ (prosimy o wybór w tym wypadku Google+), adres Państwa FanPage’u, wybór promocji oraz ilość punktów przeznaczonych na promocję.
Uwaga! Wprowadziliśmy zupełnie nową opcję a mianowicie targetowanie Użytkowników. Od teraz mają Państwo możliwość wyboru kategorii Państwa działalności.
Jeżeli posiadają Państwo zbyt małą ilość punktów przeznaczoną na promocję, zapraszamy do zakładki: PUNKTY a następnie „Kup punkty”.

System zadań

System „Zadania”, to opcja gdzie Użytkownicy naszego serwisu zobligowani są do wykonania zadania według preferowanych przez Państwa wskazań.
Jakie zadania można zlecić? Między innymi:
- dodanie opinii na temat Państwa produktu np. w serwisie Ceneo.pl,
- zalaikowanie Państwa wpisu na Facebooku,
- utworzenie komentarza w serwisie Google Maps,
- obejrzenie wideo w serwisie YouTube,
- wydanie opinii na temat Państwa projektu
i wiele innych.

Dla naszych Użytkowników nie ma rzeczy niemożliwych a po wykonaniu usługi jesteśmy przekonani iż znacząco wzrośnie renoma Państwa firmy.

Statystyki prowadzonych kampanii

Również nowo stworzoną opcją w naszym systemie są indywidualne statystyki dla usług.
Ogólne statystyki naszego serwisu znajdują się tutaj.
Aby przejść do indywidualnych Państwa statystyk, prosimy o zalogowanie się do swojego konta w naszym serwisie a następnie przejść do zakładki: MOJE STRONY oraz z selekcji wybrać również opcję „Moje strony”.
Przy każdej dodanej stronie utworzony został buton „Statystyki”. Po kliknięciu ukaże się Państwu zbiór statystyk począwszy od daty dodania strony, liczby pozostałych punktów do promocji czy liczby przybyłych fanów.
Poniżej znajduję się również profil osób klikających tak jak:
- abonament klikających,
- województwa,
- płeć klikających.

Opcje abonamentowe

W nowej wersji systemu wprowadziliśmy dla Państwa atrakcyjne opcje abonamentowe, dzięki czemu zyskają Państwo jeszcze więcej!
Aby poznać pełen cennik opcji abonamentowych, proszę kliknąć tutaj.
Stworzone przez nas opcje to:
- STANDARD
- ACTIVE
- PRO
- PREMIUM
- RESELLER

Czym różnią się abonamenty? Pełne porównanie znajduję się na stronie z cennikiem.
Koszt opcji PRO zaczyna się od kwoty 19,99zł miesięcznie a PREMIUM od 39,99zł miesięcznie. Korzystając z opcji płatności kwartalnej, półrocznej lub rocznej zyskują Państwo możliwość zakupu aż do 30% taniej.

Aktualności

2
lut

NOWE FUNKCJE DLA GOOGLE+

Dodaliśmy nowe funkcje dla Google+
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2383

17
sty

DODANIE OBSŁUGI TWITTERA

Dodaliśmy pełną obsługę serwisu Twitter.
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2381

partners