Dla kogo LikePlus?

  • Administratorów społeczności
  • Agencji
    marketingowych
  • Menadżerów
    i pracowników PR
  • Webmasterów

Badania rynku

Zamierzone cele

Czy są Państwo zainteresowani opinią na temat powstającego lub już powstałego produktu, kampanii reklamowej czy przybranej strategii działania? Już w ciągu kilku minut od utworzenia zadania w systemie, mają Państwo możliwość uzyskania odpowiedniej opinii. Zastosowanie profesjonalnego systemu LikePlus znacząco zmniejsza koszty uzyskania odpowiedzi na powyższe pytania niżeli zlecenie badań fokusowych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi opisami oraz instrukcjami. Czas na przyswojenie przez Państwa informacji nie przekroczy pięciu minut a wiedza ta oraz jej wykorzystanie może znacząco zaowocować w przyszłości.

Krok pierwszy: utworzenie zadania.

Użytkownik ma za zadanie przekazać Państwu opinię na temat danego obiektu. Opinia ta dotyczyć może dowolnej usługi, produktu lub bloku reklamowego (również w postaci cyfrowej) i tym podobnych.

Krok drugi: przekazanie punktów dla zadania.

Przydzielone punkty stanowią wynagrodzenie dla osób, które zdecydowały się wykonać zadanie. Podczas utworzenia zadania, pobierana jest z Państwa konta ustalona liczba punktów. W przypadku niewykorzystania wszystkich punktów, po zakończeniu kampanii zadaniowej są one zwracane na Państwa konto w serwisie. Wskazówka: im więcej punktów przyznają Państwo dla każdej z osób wykonywującej w przyszłości zadanie, tym więcej zwolenników się go podejmie, co dodatkowo przekłada się na dokładniejsze uzyskanie przez Państwa cennych oraz rzetelnych informacji.

Krok trzeci: weryfikacja zadania.

Użytkownik wykonujący zadanie musi zdać Państwu raport zawierający opinię w postaci prywatnej wiadomości w której to natomiast udokumentowana musi zostać poprawna realizacja zadania. Jeżeli wytyczne Państwa zadania zostały spełnione, są Państwo zobligowani do przyznania wykonywującemu nagrody w postaci wcześniej ustalonej liczby punktów. Wskazówka: Niewywiązanie się z obiecanej nagrody, będzie skutkowało możliwością wystawienia negatywnej opinii przez wykonywującego zadanie Użytkownika co niestety przekłada się na niechęć podejmowania z Państwem współpracy w przyszłości.

Podsumowanie

Na przestrzeni 5 dni otrzymaliśmy ponad 200 opinii na temat nowej odsłony serwisu LikePlus. Każda z otrzymanych opinii kosztowała nas 75 punktów co w przeliczeniu na walutę wynosi 0,75 PLN netto za pojedynczą opinię. W porównaniu do zlecenia zewnętrznej firmie badań fokusowych to naprawdę drobnostkowa cena za profesjonalne opinie.

Case Study

Pan Hubert w związku z kończącymi pracami nad swoją nową kampanią reklamową firmy, utworzył w naszym systemie zadanie przydzielając na jej potrzeby 13.500 punktów. Koszt całkowity przeprowadzonego badania: 13.500 punktów = 180 PLN. Koszt jednostkowy badania: 75 punktów = 0,75 PLN. Otrzymany efekt: 240 opinii. Czas przeprowadzanego badania: 7dni.

Aktualności

2
lut

NOWE FUNKCJE DLA GOOGLE+

Dodaliśmy nowe funkcje dla Google+
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2383

17
sty

DODANIE OBSŁUGI TWITTERA

Dodaliśmy pełną obsługę serwisu Twitter.
Więcej informacji pod linkiem: http://www.likeplus.eu/dashboard/forum?tid=2381

partners